Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Uysal’dan karne hediyesi

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, YARIYIL KARNELERİNE KAVUŞAN 5 BİN ÇOCUĞA EĞLENCELİ VE BİRBİRİNDEN RENKLİ OYUNLARLA DOLU BİR TATİL GEÇİRMELERİ İÇİN TENEFFÜS PARK BİLETİ HEDİYESİ GÖNDERDİ.

Başkan Uysal’dan karne hediyesi
19 Ocak 2018 - 12:51

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yarıyıl karnelerine kavuşan 5 bin çocuğa eğlenceli ve birbirinden renkli oyunlarla dolu bir tatil geçirmeleri için Teneffüs Park bileti hediyesi gönderdi.

Muratpaşa Belediyesi’nin iştiraki şirket Falez AŞ ile birlikte hayata geçirdiği ve çocukları sınırsız eğlence ve oyun için sokağa çağıran Teneffüs Park, yarıyıl tatilini birbirinden eğlenceli oyunlarla dolu bir programla karşılamaya hazırlanıyor.

Tatil boyunca Pazartesi hariç her gün, 10.00’dan 18.00’e atölyelerin ve yarışmaların düzenleneceği Teneffüs Park’ta, ‘Karne Şenliği’ için tüm hazırlıklar tamamlanırken Belediye Başkanı Ümit Uysal’da Muratpaşa’nın çocuklarının bu eğlencenin parçası olmaları sürpriz karne hediyesi gönderdi. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün çalışmasıyla Muratpaşa’da ilkokullarda 5 bin çocuğa Teneffüs Park biletleri, karneleriyle birlikte hediye edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr