Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bayrak İmalatı ve Üretimi Yapan Firmalar

Bayrak İmalatı ve Üretimi Yapan Firmalar
13 Ağustos 2020 - 16:45

-Türkiye gelişen ekonomisi ile sanayi ve üretim alanında da her geçen gün büyüyen bir ülke konumunda. Böyle düşünüldüğünde bir çok sanayi kolu ülkemizde hızla büyüyor. Bunların başında “TEKSTİL” sektörü gelmektedir. Tekstil denince akla bir çok iş kolu ve detaylı üretim bölümleri geliyor tabi ki. Kumaş Bayrak imalatı da bunlardan bir tanesi. Sektör hızla büyüyor ve hızla ivme kazanıyor. Çünkü bayrak ihtiyacı her zaman artıyor. Türkiye de hizmet ve yan üretim kolları büyüdüğü için bayrak kullanımı da artıyor.

Başta kurumsal bayrak olmak üzere, odalardaki bayraklar da sürekli isteniyor. Devlet kurum ve kuruluşları, özel sektördeki kurum ve kuruluşlar da hızla makam bayrağı ihtiyacı duyuyor. Üretici olarak bir çok firma var ama çoğu kendisi ürünü imal etmiyor. Bilsan Bayrak ise bu konuda en deneyimli ve en çok kapasiteye sahip firmalardan bir tanesi. Kendi bünyesinde hem ürünü üretiyor, hem baskıyı yapıyor hem de isteğinize göre size ulaştırılmasına kolaylık sağlıyor. Parti Bayrakları, Gönder Bayrakları, Sopalı Bayraklar, Kurumsal Bayraklar, Ülke Bayrakları gibi bir çok bayrak çeşidini üretiyor. Sadece kendi alanında bir çok kurumsal firma ile yaptığı anlaşmalar ile ülke ekonomisine değer katıyor.

Uluslararası olarak dünyada bir çok ülkeye ürünlerini gönderiyor. Almanya’daki gurbetçi vatandaşlar için Türk bayrağı üreterek onların ihtiyaçlarını karşılıyor. Firmaların işyeri önlerine koyması için yelken bayrakları üretiyor. İş sahaları ve fabrikalara göndere çekilmek üzere gönder bayrakları üretiyor. Sopalı bayraklar ile belediyelerin etkinlikleri, parti etkinlikleri ve bir çok festival için bayraklar üretiyor. Fuar alanlarında kullanılmak üzere kırlangıç bayrak üretimi yapıyor. Spor ve festival müsabakaları için yanlara koyulmak üzere damla bayraklar üretiyor. Kısacası ülke ekonomisi için var gücüyle çalışan profesyonel bir üretici konumunda Bilsan Bayrak. Sektörün önemli üretici olarak gelecekte de bu üretimini hızla büyütmeyi planlıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat