Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Belediye Personeline Terör ve Kent Güvenliği Semineri

MANAVGAT BELEDİYESİ PERSONELİNE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TERÖRLE MÜCADELE GÖREVLİLERİ TARAFINDAN TERÖR VE KENT GÜVENLİĞİ SEMİNERİ VERİLDİ.

Belediye Personeline Terör ve Kent Güvenliği Semineri
11 Mayıs 2018 - 15:56

Manavgat Belediyesi Personeline Emniyet Müdürlüğü Terörle mücadele görevlileri tarafından terör ve kent güvenliği semineri verildi.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Manavgat Belediyesi Zabıta, Destek Hizmetleri, Park Bahçe, Temizlik işlerine bağlı personele Manavgat Emniyet Müdürlüğü Terörle mücadele biriminde görevli polis memuru Halil Sağlam tarafından terör ve kent güvenliği semineri verildi. Belediye personelinden şüpheli gördükleri her durumda hiç vakit geçirmeden emniyet güçlerini aramaları istendi.

Seminere katılan Belediye personelinin her an vatandaşla iç içe, köşe bucak her noktayı görme şansına sahip olduklarını belirten Sağlam “Şüpheli gördüğünüz şahıslar, paket ya da olaylarla karşılaştığınızda en kısa sürede güvenlik güçlerini arayarak bilgilendirin. Kesinlikle şahıs ve pakete kendiniz müdahale etmeyin. Vatandaşların şüpheli durumun meydana geldiği noktada toplanmalarını önlemeye çalışın. Halkın şüpheli paket çevresinde toplanmaları çok kötü sonuçların doğmasına neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda müdahalede bulunmaksızın vatandaşların dikkatini çekmeden bizleri arayın” diye konuştu.

Seminerin sonunda şüpheli paket ve şahıs konusunda neler yapılması gerektiği konusunu içeren sinevizyon gösteriyi yapıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al