Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Manavgat’ta Polis ve Jandarma’ya teşekkür belgesi

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE BAŞARILI POLİS VE JANDARMAYA TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ.

Manavgat’ta Polis ve Jandarma’ya teşekkür belgesi
11 Mayıs 2018 - 16:02
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesi’nde başarılı polis ve jandarmaya teşekkür belgesi verildi.

Trafik Haftası kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı Trafik biriminde görev yapan başarılı personeller “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi. İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, İlçe Emniyet Müdür Yardımcıları Rahmi Odabaşı ve Mehmet Akbıyık, Başpolis Ramazan Acun ve Polis Memurları Güldane Bulat, Erdoğan Çetintürk, Ahmet Curtay ve Levent Gürsoy ile J.Ast.Bçvş. Ahmet Selvi, J.Ast.Bçvş. Ramazan Kaya, Uzm. Jan. V. Kad. Çvş. İbrahim Ertem ve Uzm. Jan. V. Kad. Çvş. İsmail Şensert gösterdikleri üstün gayret, fedakarlık ve özverili çalışmaları nedeniyle Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

Törende Yiğit, “Manavgatımızın asayiş, emniyetin sağlanmasında polis ve jandarma teşkilatındaki arkadaşlarımız gece gündüz gayret ediyor. Özellikle son günlerde özellikle motosiklet kazalarının önlenmesi hususunda trafik ekiplerimiz büyük bir özveri gösteriyor. Yapılan uygulamalar, denetlenen motosiklet ve sürücü sayısı bunun en açık göstergesidir. Manavgat ilçemizde vatandaşın huzur ve güveninin, emniyetin, asayişin sağlanmasında, trafiğin düzenlenmesinde emeği geçen emniyet ve jandarma teşkilatımıza ve mensuplarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim