Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir’den engelli vatandaşa araç

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KUMLUCA KAVAK MAHALLESİNDE YAŞAYAN İSMAİL YILMAZ’A (72) ELEKTRİKLİ ENGELLİ ARACI HEDİYE EDİLDİ.

Büyükşehir’den engelli vatandaşa araç
01 Haziran 2018 - 11:20

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca ilçesi’nde yaşayan İsmail Yılmaz’a (72) elektrikli engelli aracı hediye etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven ve AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer aracın teslimi için Kumluca Kavak mahallesinde yaşayan engelli İsmail Yılmaz’ın evine gitti. İsmail Yılmaz’a elektrikli engelli aracı hediye edildi.

Başkan Türel, İsmail Yılmaz’a bir isteğinin olup olmadığını sordu. İsmail Yılmaz, aslen Uşak’lı olduklarını, Kumluca’da sera işçisi olarak çalışan Oğlu Musa Yılmaz’ın yanında kaldığını, engelli aracı temin ettikleri için kendilerine teşekkür ettiğini, gelmelerinin bile kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

İsmail Yılmaz’ın oğlu Musa Yılmaz ise, “Babam 1986 yılında, akciğerlerindeki bir rahatsızlık nedeniyle tedavi gördü. O tedaviden sonra yakları tutmamaya başladı. İlk zamanları asayla yürüyebiliyordu. Son yıllarda hiç ayağa kalkamaz oldu. Babamın rahat hareket edebilmesi için bu aracın temininden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Kumluca Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat