Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir’den Erol ailesine konteyner ev yaptı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FİNİKE’DE 70 YAŞINDAKİ ANNESİ İLE BİRLİKTE DERME ÇATMA BİR EVDE YAŞAMINI SÜRDÜREN SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE ÇALIŞAMAYAN ŞÜKRÜ EROL’A KONTEYNER EV YARDIMINDA BULUNDU. EROL AİLESİ ARTIK SICAK BİR YUVADA YAŞAMINI SÜRDÜRECEK.

Büyükşehir’den Erol ailesine konteyner ev yaptı
08 Ocak 2018 - 16:25

Antalya Büyükşehir Belediyesi Finike’de 70 yaşındaki annesi ile birlikte derme çatma bir evde yaşamını sürdüren sağlık sorunları nedeniyle çalışamayan Şükrü Erol’a konteyner ev yardımında bulundu.

Finike’nin Karşıyaka mahallesinde sağlık sorunları nedeniyle çalışamayan 70 yaşındaki annesi Hörü Erol ile birlikte derme çatma bir evde yaşam mücadelesi veren 49 yaşındaki Şükrü Erol’un yardım çağrısına Büyükşehir Belediyesi kayıtsız kalmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in talimatı ile Erol ailesine konteyner ev yardımı yapıldı. Finike Belediyesi’nin desteği ile yerleştirilen konteyner ev Erol ailesine sıcak bir yuva oldu. Anne Hörü Erol oğlu Şükrü Erol’un sağlık sorunları nedeniyle çalışamadığını mahalle halkının desteği ile güçlükle yaşamlarını sürdürdüklerini belirterek, Büyükşehir Belediyesine yardımlarından dolayı teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al