Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

CHP’li heyet seçim öncesi tebdili kıyafetle sokakta nabız yoklayacak

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI, DİĞER PARTİLER GİBİ BİR “OLDU BİTTİ” İLE DEĞİL, İNCE ELEYİP SIK DOKUYARAK BELİRLEME ÇABASI İÇİNDE OLDUKLARINI SÖYLEYEN CHP ANTALYA İL BAŞKANI AHMET KUMBUL, ” BU KAPSAMDA, ÖRGÜTÜMÜZÜN VE TABANIMIZIN GÖRÜŞÜNÜ ÖNEMSEDİĞİMİZ GİBİ, ANTALYA EKONOMİSİNE KATMA DEĞER KAZANDIRAN İŞ İNSANLARININ, MESLEK KURULUŞLARININ VE EMEK ÖRGÜTLERİNİN DE, “NASIL BİR YEREL YÖNETİM” ARZULADIKLARINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURACAĞIZ” DEDİ.

CHP’li heyet seçim öncesi tebdili kıyafetle sokakta nabız yoklayacak
27 Kasım 2018 - 15:58
banner

Yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmaları kapsamında, CHP Genel Merkez tarafından görevlendirilen heyet Antalya’da çalışmalarına başladı. Heyetin çalışmalar çerçevesinde tebdili kıyafet ile halkın arasında dolaşıp vatandaşların nabzını yoklayacakları bildirildi.

Parti Meclisi üyesi Ali Haydar Hakverdi ile milletvekilleri Tahsin Tarhan, Burhanettin Bulut, Candan Yüceer, Okan Gaytancıoğlu ve Kazım Aslan’dan oluşan heyet, il yönetimi, ilçe başkanları ve aday adayları ile tek tek görüşerek, yerel seçimler üzerine görüş alışverişinde bulundu. Antalya’da faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşları, sanayici ve iş insanları, meslek odaları ve sendikalarla da görüşen heyet, yerel seçimlere dair bütün kesimlerin görüşünü aldı.

Heyet, doğu ve batı ilçelerindeki ilçe örgütleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla da görüşmeler yapacak; tebdili kıyafet ile halkın arasında dolaşıp vatandaşların nabzını yoklayacak.

Belediye başkan adaylarını, diğer partiler gibi bir “oldu bitti” ile değil, ince eleyip sık dokuyarak belirleme çabası içinde olduklarını söyleyen CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, “Bu kapsamda, örgütümüzün ve tabanımızın görüşünü önemsediğimiz gibi, Antalya ekonomisine katma değer kazandıran iş insanlarının, meslek kuruluşlarının ve emek örgütlerinin de, ’nasıl bir yerel yönetim’ arzuladıklarını göz önünde bulunduracağız. Bu istişarelerimiz sonucunda bütün kesimlerin üzerinde ortaklaşacağı adaylarla 31 Mart 2019 yerel seçimlerine gireceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, bu süreçte, parti içi demokrasinin en güzel örneklerinden birini verdiğimizi düşünüyorum. Katılımcı ve toplumcu bir belediyecilik anlayışını hakim kılmak için aday belirleme çalışmalarımızı titiz bir şekilde yürütüyoruz. Bu süreçteki bütün amacımız, parti tabanımızın sesini hakim kılmak ve kent dinamiklerinin sesi olmaktır” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co