Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

DK Hair Klinik Dünyanın Saçını Ekiyor

DK Hair Klinik Dünyanın Saçını Ekiyor
19 Nisan 2018 - 13:25
banner

DK Hair Klinik Dünyanın Saçını Ekiyor

Türkiye sağlık turizminde dünyadaki konumunu giderek güçlendirirken, Antalya’da 16 seneden beri hizmet veren DK Klinik de bu konumu katkıda bulunan kliniklerin başında geliyor.

DK’nın kurucusu ve doktoru Dermatolog Meltem Şentürk, havadis07’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

‘’Özellikle Avrupa ülkelerindeki yüksek fiyatlı sağlık hizmetleri, yabancı hastaları Türkiye gibi yurtdışına kıyasla oldukça uygun maliyetli fakat kaliteli sağlık hizmeti sunabilen ülkelere yöneltti.

Türkiye dışında Hindistan, Yunanistan ve Polonya gibi uygun fiyatlı sağlık hizmeti sunabilen ülkeler de dünyanın dört bir yanından yabancı hasta akınına uğruyor.

Fakat Türkiye ‘’saç ekimi’’ denilince dünyada ilk akla gelen ülke konumuna geldi.

Bunda, yaklaşık %80 oranında daha ucuz fiyatın etkisi olsa da Türk doktorların seneler içinde oldukça tecrübelenmesi de başrol oynuyor.

Dünyadaki bu talebi karşılayabilmek için son senelerde gerçekleştirdiğimiz dijital dönüşümle, DK Hair Klinik için hazırladığımız internet sitemizde, 4 dilde eğitici içerikler sunuyor ve dünyanın dört bir yanından ülkemize saç ektirmek için gelmek isteyen kişileri bilinçlendiriyoruz.’’

Bilgi: Dünya üzerinde her yıl 1 milyona yakın kişi saç dökülmesine karşı çözüm arıyor. Saç ekimi ise saç erkek tipi saç dökülmesine karşı bilimselliği kanıtlanmış tek ve en etkili çözüm.

Minoksidil gibi ilaçlar ve şampuanlar sadece kullanıldığı müddetçe saç dökülmesini engellerken, saç ekimi kalıcı bir çözüm sunuyor.

Türkiye’nin saç ekiminde bu kadar popülerleşmesinde elbette en büyük etkenlerden biri de hasta memnuniyet oranlarının yüksek olması.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co