Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Döşemealtı tenis kortlarına yoğun ilgi

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN TENİS KORTLARI, VATANDAŞLARIN İLGİ ODAĞI HALİNE GELDİ.

Döşemealtı tenis kortlarına yoğun ilgi
31 Ocak 2018 - 14:00

Döşemealtı Belediyesi tarafından hayata geçirilen tenis kortları, vatandaşların ilgi odağı haline geldi.

Döşemealtı Belediyesi tarafından hayata geçirilen yeni nesil parklarda yer alan tenis kortları, 7’den 70’ e Döşemealtı halkının ilgi odağı haline geldi. Özellikle yarıyıl tatilini fırsat bilen çocuklar, parklarda yer alan tenis kortlarına akın ediyor.

Eğlenceli vakit geçiren çocuklar için tenis, enerjilerini atabilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri ve yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri bir ortam sağlıyor. Havaların da güneşli olmasını iyi değerlendiren çocuklar günün büyük bir bölümünü yeni nesil parklarda spor yaparak değerlendiriyor.

Döşemealtı Belediyesi’nin her yaştan insanı hedef alarak projelendirdiği ve hizmete açtığı 52 yeni nesil park, çocukların olduğu kadar ailelerin de biraraya gelip hem spor yaptığı hem de yeni dostlukların kurulduğu sosyal alanlar haline geldi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al