Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu: Olumlu haberlere yer veriliyor

ANTALYA DENİZ TİCARET ODASI (DTO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI İNANÇ KENDİROĞLU, GEÇEN HAFTA KATILDIKLARI AVRUPA’NIN EN ÖNEMLİ YAT FUARLARINDAN OLAN 2018 YILI YAT CHARTER, AKSESUAR, MOTOR, KURTARMA SİSTEMLERİ, DALIŞ TAKIMLARI, YEDEK PARÇA, BALIKÇILIK ARAÇ GEREÇLERİNİN GÖRÜCÜYE ÇIKTIĞI DÜSSELDORF ULUSLARARASI YATÇILIK FUARI ‘NDA TÜRK STANTLARINA BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu: Olumlu haberlere yer veriliyor
02 Şubat 2018 - 15:50
banner

Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kendiroğlu, geçen hafta katıldıkları Avrupa’nın en önemli Yat fuarlarından olan 2018 yılı Yat Charter, Aksesuar, Motor, Kurtarma Sistemleri, Dalış Takımları, Yedek Parça, Balıkçılık Araç Gereçlerinin görücüye çıktığı Düsseldorf Uluslararası Yatçılık Fuarı ’nda Türk stantlarına büyük ilgi gösterildiğini söyledi.

Denizcilikle ilgili tüm ürün ve hizmetlerin görücüye çıktığı dünyanın kapalı alandaki en büyük fuarında yatlarda birebir satış görüşmelerinin çok iyi olduğunu ifade eden Kendiroğlu, Almanların Türkiye’ye karşı bakış açısında olumlu gelişmeler olduğunu kaydetti. Kendiroğlu, şöyle devam etti.

’’Bu fuarda Almanların Türkiye’ye karşı bakış açılarının değişmiş olduğunu gördük. Geçen yıl Alman gazetelerinde ve televizyonlarında Türkiye hakkında olumsuz haberler yer alırken bu kez olumlu haberlere yer veriliyor. Bu iki ülke açısından hem turizm hem de ticaret açısından olumlu bir gelişme.

Fuara, 70 ülkeden bin 800 firma katıldı. Türkiye’den de 38 firma, dernek ve temsilcisi katıldı. Fuarda Türkiye olarak 4 ayrı stant açtık. Düsseldorf Uluslararası Yat ve Denizcilik Fuarı (Boat Show), özellikle Türk yat sektörünün geleceğine ve dalış turizmine önemli katkı koydu. Çok olumlu dönüşler var. İkili görüşmelerde de Türk iş insanları ve firmaları önemli işbirlikleri yaptı.’’

Antalya DTO Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kendiroğlu, Avrupa’nın en büyük turizm fuarlarından biri olan ve önümüzdeki Mart ayında kapılarını açacak olan Berlin Turizm Fuarı’nda Deniz Turizmini tanıtmak amacıyla stant açacaklarını bildirdi.

Seçim startı verildi

Antalya DTO Olağan Genel Kurulu Nisan ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek. Başkan İnanç Kendiroğlu ve ekibi yeni dönem için seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Geniş bir kadro ile çalışmalarını yürüttüklerini açıklayan Kendiroğlu, Antalya denizcilik sektörünün gelişmesi için önemli projelere imza attıklarını söyledi. Başkan Kendiroğlu, yeni dönemde de denizcilik sektörüne ve üyelerine karşı kucaklayıcı olacaklarını vurguladı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

    ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -