Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Erdal Beşikçioğlu, Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde.

KONYAALTI BELEDİYESİ TARAFINDAN 9 AY İÇİNDE TAMAMLANIP HİZMETE AÇILAN NAZIM HİKMET FUAR VE KONGRE MERKEZİ, SİNEMA VE TİYATRONUN USTA İSİMLERİNDEN ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NU AĞIRLADI. “BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ” İSİMLİ TİYATRO OYUNU İÇİN ANTALYA’YA GELEN SİNEMA VE TİYATRONUN VAZGEÇİLMEZ İSİMLERİNDEN ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, İLK OLARAK KONYAALTI BELEDİYESİ NAZIM HİKMET FUAR VE KONGRE MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ. KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK TARAFINDAN KARŞILANAN ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KONYAALTI BELEDİYESİ NAZIM HİKMET FUAR VE KONGRE MERKEZİ’Nİ GEZDİ.

Erdal Beşikçioğlu, Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde.
08 Ocak 2018 - 16:28
banner

Konyaaltı Belediyesi tarafından 9 ay içinde tamamlanıp hizmete açılan Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, sinema ve tiyatronun usta isimlerinden Erdal Beşikçioğlu’nu ağırladı.

“Bir Delinin Hatıra Defteri” isimli tiyatro oyunu için Antalya’ya gelen sinema ve tiyatronun vazgeçilmez isimlerinden Erdal Beşikçioğlu, ilk olarak Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’ni ziyaret etti. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından karşılanan Erdal Beşikçioğlu Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’ni gezdi.

Başkan Muhittin Böcek’le birlikte kulisleri ve salonları tek tek inceleyen Erdal Beşikçioğlu, fuar merkezinin son derece modern ve teknolojik alt yapısıyla göz doldurduğunu söyledi. Bir tiyatro oyuncusu olarak özellikle ses akustiği dikkate alınarak inşa edilen amfi salonundan çok etkilendiğini dile getiren Beşikçioğlu, Başkan Muhittin Böcek’e Antalya’ya kazandırdığı bu eser için teşekkür ettiğini bildirdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, Erdal Beşikçioğlu’na ziyareti için teşekkür ederken, “3 bin 500 kişi kapasiteli Antalya’nın en büyük kongre merkezini 9 ay gibi kısa bir süre içinde tamamlayıp hizmete açtık. Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezimiz bünyesinde yüz ellişer kişilik 3 eğitim ve seminer salonu, 600 kişilik amfi salonu, 400 metrekare açık sergi alanı, fuaye alanı ve 4 ayrı çok amaçlı dükkan bulunuyor. Salonların akustik ses özellikleri itibarıyla tiyatro ve konserlerimiz çok daha keyifli hale geldi. Sizleri de ilerleyen zamanlarda burada misafir etmekten mutluluk duyarız” dedi. Başkan Muhittin Böcek, Erdal Beşikçioğlu’yla birlikte ilerleyen günlerde bir proje gerçekleştireceklerinin de müjdesini verdi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -