Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Genç Kızların Gözdesi Su Yolu Bilezikler

Genç Kızların Gözdesi Su Yolu Bilezikler
27 Şubat 2020 - 22:20
banner

Genç Kızların Gözdesi Su Yolu Bilezikler

Pırlanta gerek göz alıcı güzelliği gerekse parlaklığı nedeniyle kullanımına sık rastlanan bir mücevherdir. Kadınların en çok kullandığı mücevher ürünlerinden bir tanesi olan su yolu bilezikler beyzik bir parça olup her genç kızın kutusunda bulunması gereken bir takıdır. Geleneksel mücevher tarzı ile modern bilezik modellerinin harmanlanmasıyla eşsiz bir güzellik ortaya çıkmıştır.

Takının merkezinde günümüzde pırlanta yer almaktadır. Şu yolu bilezik koleksiyonlarında da küçük ya da daha iri taşlı pırlantalar kullanılmış ve zarif bir şıklık elde edilmiştir. Doğanın kendine has dokusundan ve güzelliğinden ilham alan ürün bilekte doğal ve hoş bir günüm elde edilmesini sağlıyor. Su damla şekli verilen bir dizi pırlantanın sıralanması şeklindeki tasarımıyla asla modası geçmeyen bir takı.

Su Yolu Bilezik Zarafeti

Hangi dönem olursa olsun trend olmayı başaran beyaz altın, sade ama şık bir görüntü arayanların ilk tercihleri konumundadır. Takıda klasikten vazgeçmeyenler için önemli bir tasarımdır. Bilhassa genç kızlar için ideal bir mücevher olup hemen her yerde kullanılabilir. İster gündüz ister gece olsun her an tarzın tamamlayıcısı olan su yolu bileziklerle çabasız şık olmak çok kolay.

Zamansız parça olması, şık ve kullanışlı oluşuyla göz dolduran beyaz altından imal edilmesi ve aşkın ve özgür ruhun parçasını yansıtması bakımından tercih edilmektedir. Beyaz pırlantanın ışıltısı ve asil görüntüsü ile birleşerek farklı zevklere hitap eden zarif modeller elde edilmektedir. Kendine has ve çeşitli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-suyolu-bileklikler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co