Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Güvenlik’te son hafta

Güvenlik’te son hafta

Güvenlik’te son hafta
09 Kasım 2017 - 13:35

Muratpaşa Belediyesi, Güvenlik Mahallesi’nde devam eden cadde ve sokak yenileme çalışmalarını bu hafta tamamlayıp Kızıltoprak Mahallesi’nde çalışmalara başlayacak.

Muratpaşa Belediyesi’nin Eylül 2016’da ilk etap cadde ve sokak yenileme çalışmalarını tamamladığı Güvenlik Mahallesi’nde Ekim ayının son haftasında başlayan 2’nci etap çalışmaları bu hafta tamamlanıyor. Antalya İl Müftülüğü’nün bulunduğu 279’uncu sokak ve çevresinde başlayan çalışmalar kapsamında 14 bine yakın nüfusa sahip mahallede 9 bin 558 metre uzunluğunda cadde ve sokak yenilendi. Çalışmalar sırasında 8 bin 613 ton asfalt kullanıldı. Güvenlik Mahallesi’nde, asfalt yenileme çalışmalarının ardından kaldırım düzenlemeleri de gerçekleştirilecek.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBeşiktaş haberleri