Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Hayallerimin Elinden Tut Projesi

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE BAŞLATILAN HAYALLERİMİN ELİNDEN TUT SOSYAL PROJESİ KARABÜK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ.

Hayallerimin Elinden Tut Projesi
30 Mayıs 2018 - 8:54
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesi’nde başlatılan Hayallerimin Elinden Tut Sosyal projesi Karabük İlkokulu öğrencilerinin yüzünü güldürdü.

Manavgat’ta başlatılan Hayallerimin Elinden Tut Sosyal Sorumluluk Projesi Karabük İlkokulu öğrencilerinin yüzünü güldürdü. Proje ekibi tarafından karne hediyesi olarak hazırlanan kitap, kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklar çocuklara teslim etti. Çocuklarla üç saate yakın keyifli vakit geçiren proje ekibi çocuklarla geleneksel oyunlar oynamayı da unutmadı.

Hayallerimin Elinden Tut Projesi kurucu sorumlusu Rabia İnci Özen, “Güzel hikayeler dinlediğimiz gibi acı hayatlara da şahit olduk. Ama hep bir umut vardı gittiğimiz her köyde. Bugün dönem finalimizi okulların kapanmasına kısa süre kala gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl sıralarını yenilediğimiz Karabük İlkokulunun öğrencileriyle bir araya gelerek kapanışı yaptık. Bu okulumuzla birlikte 212 okulla çalışma gerçekleştirdik ve 17 bine yakın öğrenciye destek sağladık, 300’den fazla hayal gerçekleştirdik” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co