Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Irmağa atlayan kadını kurtarmak isterken kaybolan gencin cesedi bulundu

ANTALYA’NAN MANVGAT İLÇESİNDE KÖPRÜDEN ATLAYAN KADINI KURTARMAK İSTERKEN YORGUN DÜŞÜP MANAVGAT IRMAĞINDA KAYBOLAN GENCİN CESEDİ BULUNDU. SAHİL GÜVENLİK ANTALYA GRUP KOMUTANLIĞI’NA BAĞLI DE HAK 8 DALIŞ EKİBİ VE SAGET 13 EKİBİ TALİHSİZ GENCİN CESEDİNİ KIYIYA 3 METRE MESAFEDE 5 METRE DERİNLİKTE BULDU.

Irmağa atlayan kadını kurtarmak isterken kaybolan gencin cesedi bulundu
05 Mayıs 2018 - 12:20

Antalya’nan Manavgat ilçesinde köprüden atlayan kadını kurtarmak isterken yorgun düşüp Manavgat ırmağında kaybolan gencin cesedi bulundu. Sahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı’na bağlı DE HAK 8 dalış ekibi ve SAGET 13 ekibi talihsiz gencin cesedini kıyıya 3 metre mesafede 5 metre derinlikte buldu.

Dün akşam saatlerinde Manavgat Irmağı’na atlayan kadını kurtarmak için ırmağa giren garson genç , girdaba kapılarak kaybolurken, intihar etmek için ırmağa atlayan kadın vatandaşlar tarafından kurtarıldı. İsminin Ezgi Ç. olduğu belirlenen 2 çocuk annesi genç kadın iddiaya göre eşiyle tartıştıktan sonra Zeynel Şenol Köprüsü’ne gelerek intihar girişiminde bulundu. Köprüde bulunan vatandaşların uyarılarına kulak asmayan genç kadın köprüden ırmağa atladı. Köprünün 100 metre aşağısında ırmak kenarında bulunan kafeteryada garson olarak çalışan 2 genç, ırmakta hızla akmakta olan genç kadını kurtarmak amacıyla ırmağa girdi. Genç kadının yanına ulaşarak kadını çıkarmak isteyen Cihan Toplar, kadının direnmesi üzerine ırmakta batıp çıkmaya başlarken bir süre sonra suda kayboldu. Diğer genç kendi imkanlarıyla ırmaktan çıkarken, akmaya devam eden genç kadın ise Yukarı Hisar Mahallesi’ndeki yaya köprüsünün altında vatandaşlar tarafından ırmaktan çıkarıldı. Genç kadını kurtarmak isterken ırmakta kaybolan Eskişehir nüfusuna kayıtlı 25 yaşındaki Cihan Toplar isimli genç dün tüm aramalara rağmen bulunamadı ve havanın kararması sebebiyle arama çalışmaları bugüne bırakıldı.

Antalya’dan özel ekip geldi

Bu sabah saatlerinde yeniden başladı. Erken saatlerde olay yerine gelen Sahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı’na bağlı DE HAK 8 dalış ekibi ve SAGET 13 ekibi gencin son görüldüğü noktadan itibaren su üzerinde ve su altında arama çalışması başlattı. Kısa bir aramanın ardından talihsiz gencin cesedi ırmağa girdiği yerin yaklaşık 150 metre aşağısında yaya köprüsünün 20 metre yukarısında sahile 3 metre mesafede 5 metre derinlikte ağaç dallarına takılı vaziyette bulundu.

Toplar’ın cesedi ırmaktan çıkarılırken arama çalışmasını takip eden arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Cihan Toplar’ın cesedi önce Manavgat Devlet Hastanesi’ne ardından da Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Bir kafeteryada şef garson olarak çalıştığı ve herkes tarafından sevilen bir sima olduğu bildirilen gencin kısa süre önce sözlendiği ve nişan hazırlığı yaptığı belirtildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yerden Isıtma Sistemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Midi Fırın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kız Çocuk Giyimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kırlangıç Bayrak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kayseri İcra Avukatı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Tayt Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Deri Ceket Erkek

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al