Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kedi ve köpek maması üzerinden açık artırma

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN HAFTA SONU GERÇEKLEŞTİRECEĞİ SOKAK HAYVANLARI FESTİVALİNDE YAZAR AHMET ÜMİT İMZALI 10 KİTAP MÜZAYEDEDE SATIŞA ÇIKACAK. MÜZAYEDEDE ARTTIRMA KEDİ VE KÖPEK MAMASI ÜZERİNDEN YAPILACAK.

Kedi ve köpek maması üzerinden açık artırma
02 Mayıs 2018 - 11:06
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin hafta sonu gerçekleştireceği sokak hayvanları festivalinde yazar Ahmet Ümit imzalı 10 kitap müzayedede satışa çıkacak. Müzayedede arttırma kedi ve köpek maması üzerinden yapılacak.

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘sokakta sahipsiz hayvan kalmasın’ sloganıyla Türkiye’de bir ilke imza atarak sokak hayvanları için başlattığı festival, ‘Barınakta Şenlik Var’ adıyla devam ediyor. Şenlik, Cumartesi saat 18.00’de Ziya Gökalp Kent Parkı’nda başlayacak ve Pazar günü Muratpaşa Belediyesi Hayvan Barınağı ve Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ziyaretiyle devam edecek.

Antalya’da hayvan dostları ve bu alandaki sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecek şenliğin sanat yönetmenliğini ve koordinatörlüğünü Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçısı tenor Devrim Demirel gerçekleştiriyor. Çok sayıda sanatçının katılacağı etkinlikte klasik müzikten pop müziğe konserler düzenlenecek. .

Şenlikte ayrıca, aralarında yazar Ahmet Ümit’in etkinliğe özel imzaladığı 10 kitabın da bulunduğu resimler, fotoğraflar müzayedeyle satışa çıkartılacak. Ancak müzayedede arttırma kedi ve köpek maması üzerinden yapılacak. Toplanan mamalar Muratpaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda sokak hayvanlarına ve barınakta yaşayan hayvanlara ulaştırılacak.

Şenlikte 2’nci gün Muratpaşa Belediyesi Hayvan Barınağı ve Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinde ise Antalya Opera ve Bale Sevenleri Derneği Çocuk Orkestrası ve Korosu şarkılar seslendirecek.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim