Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez, ‘Anneler Günü’nde şehit annelerini unutmadı

KEPEZ BELEDİYESİ SAĞLIK MERKEZİ, ‘ANNELER GÜNÜ’NDE KEPEZ’DE İKAMET EDEN TÜM ŞEHİT ANNELERİNE ‘AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ’NDE ÜCRETSİZ HİZMET VERECEK.

Kepez, ‘Anneler Günü’nde şehit annelerini unutmadı
06 Mayıs 2018 - 11:42

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, ‘Anneler Günü’nde Kepez’de ikamet eden tüm şehit annelerine ‘Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ücretsiz hizmet verecek.

Kepez Belediyesi ve Şehit Aileleri Derneği, ‘Anneler Günü’nde şehit annelerini unutmadı. Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, ‘Anneler Günü’nde Kepez’de ikamet eden tüm şehit annelerine ‘Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ücretsiz hizmet sunmaya hazırlanıyor. Kepez Belediyesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, anneler gününde şehit annelerinin hizmetinde olacak. Şehit annelerinin diş muayene ve tedavi işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Tütüncü: “Minnet borçluyuz”

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, şehit annelerini bekletmemek için tek tek arayarak, muayene randevu saatlerini bildirdi. Şehit annelerine olan minnet borcunun asla ödenemeyeceğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Onlara çok şey borçluyuz. Onların bize emaneti olan bu millete, bu devlete, şehit yakınlarına, kardeşlerine, çocuklarına, anne ve babalarına sahip çıkmak bizim en büyük görevimiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al