Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez’den iş garantili kurslar

KEPEZ BELEDİYESİ VE İŞKUR İŞBİRLİĞİ AKMEK’TE AÇILAN İŞ GARANTİLİ KURSLAR TURİZM İSTİHDAMINA KATKI SAĞLIYOR.

Kepez’den iş garantili kurslar
02 Mayıs 2018 - 12:14
banner

Kepez Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile IC Hotels güvencesinde AKMEK’te açılan iş garantili kurslar turizm istihdamına katkı sağlıyor.

Kepez Belediyesi Meslek Edindirme Kursları(AKMEK), turizm alanındaki mesleklerle ilgili iş garantili kurslar veriyor. Turizm istihdamına katkı sağlamayı amaçlayan kursları tamamlayarak, sektöre kalifiyeli eleman yetişen 30 kursiyer, iş başı yaptı. Proje kapsamında kat hizmetleri ve servis komi meslekleri ile ilgili açtığı kurslar neticesinde kalifiyeli eleman yetiştiren Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları, Antalya’nın önemli geçim kaynağı olan turizme de destek sağlıyor.

Yeni dönem kursları açılıyor

AKMEK tarafından ücretsiz olarak yeni açılacak yeni kurslar için başvuruların Sakarya Kurs Merkezi’ne yapılabileceği bildirildi. Kat Hizmetleri için yaşları 18 ile 40 arasında değişen bay ve bayan kursiyerlerin, servis departmanı içinde 18 ile 28 yaş aralığında bay ve bayanların kurslara katılabileceği bilgisi paylaşıldı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim