Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’den okullara yarıyıl hizmeti

KEPEZ BELEDİYESİ BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, YARIYIL TATİLİNDE OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARINI İYİLEŞTİRMEK AMACIYLA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

Kepez’den okullara yarıyıl hizmeti
30 Ocak 2018 - 11:24

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yarıyıl tatilinde okulların fiziki şartlarını iyileştirmek amacıyla devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Kepez Belediyesi, yarıyıl tatilinde okulların fiziki yetersizliklerini gidermeye devam etti. Ekipler, okulların her türlü boya, badana, tadilat ve çevre düzenlemelerini yapıyor. Bu anlamda Göçerler, Adalet, Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Ali Rıza Altıntaş İlkokulları ile Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nin okul bahçelerinin yenilenmesi çalışmasına başlandı. Yedi Kuyular İlkokulu’ndaki çalışmaları inceleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çalışan personele emeklerinden dolayı teşekkür etti. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi alan Tütüncü, dökülen asfaltın kalitesini de inceledi.

Hizmette tatil fırsatı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okulların fiziki şartlarını iyileştirmek için sömestr tatillerini bir fırsat olarak gördüklerini söyledi. Bahçeye asfalt, peyzaj, kliması olmayana klima, spor malzemesi ve eğitim araç gereçlerinin tedarik edildiğini belirten Başkan Tütüncü, okulların tatil zamanlarının bu tür çalışmalar için iyi bir zaman olduğunu söyledi.

Gönülleri de iyileştiriyoruz

Okulların fiziki şartlarını iyileştirirken aslında çocukların gönül dünyalarını geliştirdiklerini vurgulayan Başkan Tütüncü, daha iyi şartlarda eğitim sunulan öğrencilerin önemsendiklerinin farkına vardığını söyledi. Fiziki ortamlarla birlikte çocuklarımızın geleceklerini de geliştirdiklerini belirten Tütüncü, “Bu çalışmaları yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al