Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kız öğrencilerden Mehmetçiğe anlamlı bağış

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİ EVLERİNDE YAPTIKLARI PASTALARI OKULDA ARKADAŞLARINA SATARAK ELDE ETTİKLERİ 5 BİN 600 TL’Yİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ GÜÇLENDİRME VAKFI HESABINA YATIRDILAR.

Kız öğrencilerden Mehmetçiğe anlamlı bağış
03 Mart 2018 - 15:42
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri evlerinde yaptıkları pastaları okulda arkadaşlarına satarak elde ettikleri 5 Bin 600 TL’yi Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı hesabına yatırdılar.

Kumluca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye’nin Afrin Bölgesindeki terör hedeflerine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekâtında görevli askerlere destek olmak amacıyla bir kermes düzenledi. Öğrenciler evlerinden getirdikleri yiyecekleri kurdukları stantlarda okul arkadaşlarına satarak gelir elde ettiler. Öğrenciler elde ettikleri geliri Mehmetçiklere bağışladılar.

Kumluca Kız Anadolu İmama Hatip Lisesi Müdürü Kadriye Girgin; “Kumluca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak” Bir Dilim Pasta Bir Mermi Olsun” sloganıyla bir kermes düzenledik. Kermes ’ten 5 Bin 600 TL gelir elde ettik. Elde ettiğimiz geliri Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfının banka hesabına yatırdık. Canları pahasına vatan için mücadele eden Mehmetçiğimize destek olmak bu milletin bir ferdi olarak hepimizin görevidir. Öğrenci, öğretmen ve velilerimize göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Türk Ulusunu yüzlerce yıldır düşmana karşı muvaffak kılan güç, bu milli birlik ve beraberliğimizdir. Dualarımız Kahraman Askerlerimizle birliktedir” dedi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim