Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Konyaaltı Belediyesi’nden kediye şefkat eli

KONYAALTI BELEDİYESİ SAĞLIK VE REHABİLİTASYON MERKEZİ, TRAFİK KAZASI SONUCU ÇENESİ VE KANİN DİŞİ KIRILAN, DİLİ KOPAN KEDİYE YARDIM ELİ UZATTI.

Konyaaltı Belediyesi’nden kediye şefkat eli
31 Ocak 2018 - 13:57
banner

Konyaaltı Belediyesi Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi, trafik kazası sonucu çenesi ve kanin dişi kırılan, dili kopan kediye yardım eli uzattı.

Konyaaltı Belediyesi Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi, trafik kazası sonucu çenesi ve kanin dişi kırılan, dili ise kopmak üzere olan kediye yardım eli uzattı. Bir vatandaş tarafından, Konyaaltı Belediyesi Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ne getirilen kedi, veteriner hekim Hasan Balık tarafından gerçekleştirilen operasyonun ardından eski sağlığına kavuştu.

Balık, trafik kazası sonucu kafa bölgesinden ağır yara alan kedinin hayati tehlikesi olduğunu gördüğünü ve hiç düşünmeden acil ameliyata aldığını söyledi. Kedinin çenesi ve kanin dişinin kırıldığını, dilinin ise kopmak üzere olduğunu dile getiren Hasan Balık, ilk olarak kırılan çeneyi özel bir aparatla sabitlediklerini bildirdi. Bununla birlikte halk arasında köpek dişi olarak da bilinen kanin dişini çektiklerini söyledi. Hasan balık, son olarak ise kopmak üzere olan dili diktiklerini kaydetti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -