Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Konyaaltı Belediyesi’nden Müze Gecesi gezisi

KONYAALTI BELEDİYESİ’NİN ANTALYA KÜLTÜREL MİRAS DERNEĞİ (ANKA) İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLEDİĞİ KENT GÖNÜLLÜLERİ PROJESİ VE ANTALYA KÜLTÜREL MİRAS FARKINDALIK ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ANTALYA MÜZESİ ZİYARET EDİLDİ.

Konyaaltı Belediyesi’nden Müze Gecesi gezisi
23 Mayıs 2018 - 10:34
banner

Konyaaltı Belediyesi’nin Antalya Kültürel Miras Derneği (ANKA) işbirliğiyle düzenlediği Kent Gönüllüleri Projesi ve Antalya Kültürel Miras Farkındalık Etkinlikleri kapsamında Antalya Müzesi ziyaret edildi.

Konyaaltı Belediyesi’nin ANKA işbirliğiyle Kent Gönüllüleri Projesi kapsamında gerçekleştirdiği Antalya Kültürel Miras Farkındalık Etkinlikleri, Antalya Müzesi ile devam etti. Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerin 6. etabında 90 kişiden oluşan heyet, Ömer Selçuk Gür ve Selda Baybo’nun rehberliğinde Antalya Müzesini gezdi.

Müze Gecesi ismiyle düzenlenen etkinlikte ziyaretçilere, Antalya Müzesi’nde bulunan tarihi eserler anlatıldı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak bu tür kültürel ve tarihi etkinlikleri önemsediklerini belirterek, belirli periyotlarla farklı bir bölgeye gezi düzenlediklerini söyledi. Bölge halkının bu etkinliklere son derece ilgili olduğunu da dile getiren Muhittin Böcek, ANKA ile yaptıkları protokol gereği düzenledikleri gezilerin sonuncusunu Antalya Müzesi’ne düzenlediklerini söyledi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim