Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa vezneleri hafta sonu açık

MURATPAŞA BELEDİYESİ, EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİLERİ’NİN 1’İNCİ TAKSİT ÖDEMELERİNDE HERHANGİ BİR SIKINTI YAŞANMAMASI İÇİN BU HAFTA SONU MERKEZ VEZNE VE 7 SEMT VEZNESİNDE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK.

Muratpaşa vezneleri hafta sonu açık
23 Mayıs 2018 - 11:06
banner

Muratpaşa Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri’nin 1’inci taksit ödemelerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için bu hafta sonu merkez vezne ve 7 semt veznesinde hizmet vermeye devam edecek.

Muratpaşa Belediyesi, 31 Mayıs Perşembe günü sona erecek Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri’nin 1’inci taksit ödemelerinde mükelleflerin herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmamaları için önlemlerini aldı. Bu çerçevede hizmet binasında bulunan merkez vezne ile Kırcami, Dedeman, Güvenlik, Cumhuriyet, Ali Çetinkaya, Konuksever ve Tapu Kadastro Müdürlüğü binasındaki vezneleri 26 Mayıs cumartesi ve 27 Mayıs pazar günleri de hizmet verecek. Vezneler, 08.30 – 17.00 saatleri arasında açık olacak. Ayrıca belirtilen vezneler, hafta içi, Pazartesi’den Perşembe’ye saat 19.00’a kadar açık kalacak.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi