Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Konyaaltı Hurma Mahallesi’ne spor parkı

KONYAALTI BELEDİYESİ HURMA MAHALLESİ’NDE 7 BİN 500 METREKARE ALANA SPOR PARKI İNŞA ETTİ.

Konyaaltı Hurma Mahallesi’ne spor parkı
25 Ocak 2018 - 11:17

Konyaaltı Belediyesi Hurma Mahallesi’nde 7 bin 500 metrekare alana spor parkı inşa etti.

Hurma Mahallesi’nde sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, şimdide bölgeye dev bir ‘spor park’ı inşa ediyor. Hurma Mahallesi’nde 209-210 Sokak kesişiminde yer alan 7 bin 500 metrekare alana inşa edilen parkın içerisinde basketbol sahası, tenis kortu, sokak tipi fitnes aletleri ve koşu yolu yer alacak. Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı büyük ölçüde tamamlanan spor parkı çocuk oyun alanı, yürüme yolları, mini meydan ve oturma alanlarıyla da bölge de yaşayan 7’den 70’e herkes için yeni yaşam alanı oluşturuyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İlçenin yeşil dokusunu korumak ve geliştirmek adına park ve meydan projelerini büyük bir titizlikle hayata geçirdiklerini söyledi. Hurma Mahallesi’nde yapımını büyük ölçüde tamamladıkları spor parkı ile bölge halkına yeni yaşam merkezi sunduklarını dile getiren Başkan Böcek, “Sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığı Hurma Mahalle’mizde yeni park çalışmasının sonuna geldik. İçerisinde yer alan basketbol sahası, tenis kortu, fitnes alanı ve koşu yolu ile tam bir ‘spor parkı’ olarak projelendirdiğimizi çalışmamızı birkaç hafta içinde tamamlayıp hizmete açacağız. Şimdiden tüm bölge halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr