Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Korkuteli’ne Kadın Hastalıkları Uzmanı

KORKUTELİ DEVLET HASTANESİNE ATANAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI UZM. DR. EZGİ ERDOĞAN GÜNGÜL’Ü HASTA KABULÜNE BAŞLADI.

Korkuteli’ne Kadın Hastalıkları Uzmanı
01 Nisan 2018 - 9:58

Korkuteli Devlet Hastanesine Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Uzm. Dr. Ezgi Erdoğan Güngül’ü atandı.

Korkuteli Devlet Hastanesine atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Uzm. Dr. Ezgi Erdoğan Güngül’ü hasta kabulüne başladı. Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Nihat Ateş, Yeni kadrolarla İlçe halkına en üst seviyede hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

Korkuteli Devlet Hastanesinde göreve başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Uzm. Dr. Ezgi Erdoğan Güngül, “1980 yılında Antalya’ da doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi Antalya’da tamamladım. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında ihtisasımı tamamladım. Korkuteli’ne başlamamdan dolayı çok mutluyum imkânlarımız dâhilinde burada yaşayan hasta ve hasta yakınlarımızın kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili problemlerinde en iyi hizmeti vermeyi umuyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al