Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy baba ocağında

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY, BAKAN OLDUKTAN SONRA İLK ZİYARETİNİ MEMLEKETİ ANTALYA’NIN İBRADI VE AKSEKİ İLÇESİNE GERÇEKLEŞTİRDİ.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy baba ocağında
27 Temmuz 2018 - 22:36

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bakan olduktan sonra ilk ziyaretini memleketi Antalya’nın İbradı ve Akseki ilçesine gerçekleştirdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Antalya’da turizm sektörü ve STK temsilcileriyle bir araya geldikten sonra baba ocağı İbradı ilçesini ziyaret etti. Bakan Ersoy’a Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar eşlik etti. Bakan Ersoy, ilk olarak yakınlarının mezarlarını ziyaret edip dua etti. Daha sonra vatandaşlarla bir araya gelen Ersoy, hemşehrilerini dinledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Türel de İbradı’ya yapılan yatırımları anlattı. Bakan Ersoy, Ormana düğmeli evlerin bulunduğu sokakta yürüdükten sonra içinde göl bulunan Altınbeşik Mağarası’nda incelemelerde bulundu. Mağaraya botla giren Bakan Ersoy ve beraberindekiler, daha sonra mağara dışında kendilerini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti.

İbradı’nın ardından Akseki ilçesine geçen Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, vatandaşlarla bir araya gelerek, Sarıhacılar Mahallesi’ndeki 600 yıllık cami ve Etnografya Müzesi’nde incelemelerde bulundu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al