Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca Belediye Meclisi Olağanüstü toplandı

KUMLUCA BELEDİYE MECLİSİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANTISINDA 6 MADDE OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ.

Kumluca Belediye Meclisi Olağanüstü toplandı
02 Ağustos 2018 - 15:30

Kumluca Belediye Meclisi olağan üstü toplantısında 6 madde oy birliği ile kabul edildi.

Kumluca Belediyesi Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Yusuf Göven başkalığında gerçekleştirildi. Açılış, yoklama ve kapanış maddeleri dâhil 6 gündem maddesi ile toplanan Kumluca Belediye Meclisi gündem maddelerini oy birliği ile oyladı.

Kumluca Belediye Meclisi Karagöl 2. Yayla Şenliğinin harcamaları için Belediye Bütçesinden ödenek ayrılması, Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Üyeliğinden çıkılması, İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün 27.07.2018 Tarih ve 501 sayılı yazılarının görüşülmesi ve 657. Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde dereceye giren belediye güreşçilerine ödül verilmesinin görüşüldüğü maddelerini görüşmek için olağanüstü toplandı. Maddeler meclisten oybirliği ile geçti.

Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven, “Her yıl olduğu gibi Ağustos Ayında meclisimizin tatili oluyordu. Ancak beklemediğimiz gelişen etkinlikler sebebiyle meclisimizi olağanüstü toplamak zorunda kaldık. Olağanüstü toplantı çağrımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al