Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Maia Shonia Müslüman oldu Melek ismini aldı

GÜRCİSTAN VATANDAŞI MAİA SHONİA, ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDE İHTİDA TÖRENİ İLE MÜSLÜMAN OLDU.

Maia Shonia Müslüman oldu Melek ismini aldı
23 Mayıs 2018 - 14:32
banner

Gürcistan vatandaşı Maia Shonia, Antalya’nın Korkuteli İlçe Müftülüğünde ihtida töreni ile Müslüman olarak Melek ismini aldı.

Korkuteli İlçe Müftülüğüne müracaat eden Gürcistan vatandaşı Maia Shonia, şahitler huzurunda Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu. Shonia, ihtida töreninde Melek Fırtına adını aldı.

Korkuteli İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, Melek Fırtına’yı Ramazanı Şerif’te hak din İslam’la şereflenmesinden dolayı tebrik ederek İslam dini ile ilgili kısa bilgilendirmede bulundu. Yazıcı, İslam’ın son din olduğunu ve bu dinin inananlar tarafından yerine getirilmesi zorunlu birtakım ibadetlerin olduğunu ifade etti.

Korkuteli İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, Melek Fırtına’ya İslam dinini daha iyi öğrenmesi için Kur’an-ı Kerim ve İlmihal Kitabı hediye etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim