Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Maia Shonia Müslüman oldu Melek ismini aldı

GÜRCİSTAN VATANDAŞI MAİA SHONİA, ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDE İHTİDA TÖRENİ İLE MÜSLÜMAN OLDU.

Maia Shonia Müslüman oldu Melek ismini aldı
23 Mayıs 2018 - 14:32
banner

Gürcistan vatandaşı Maia Shonia, Antalya’nın Korkuteli İlçe Müftülüğünde ihtida töreni ile Müslüman olarak Melek ismini aldı.

Korkuteli İlçe Müftülüğüne müracaat eden Gürcistan vatandaşı Maia Shonia, şahitler huzurunda Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu. Shonia, ihtida töreninde Melek Fırtına adını aldı.

Korkuteli İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, Melek Fırtına’yı Ramazanı Şerif’te hak din İslam’la şereflenmesinden dolayı tebrik ederek İslam dini ile ilgili kısa bilgilendirmede bulundu. Yazıcı, İslam’ın son din olduğunu ve bu dinin inananlar tarafından yerine getirilmesi zorunlu birtakım ibadetlerin olduğunu ifade etti.

Korkuteli İlçe Müftüsü Selim Yazıcı, Melek Fırtına’ya İslam dinini daha iyi öğrenmesi için Kur’an-ı Kerim ve İlmihal Kitabı hediye etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co