Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Şehit Yakınları ve Gazilere İftarda buluştu

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE YAŞAYAN ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Şehit Yakınları ve Gazilere İftarda buluştu
23 Mayıs 2018 - 14:38
banner

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde yaşayan Şehit yakınları ve Gaziler iftar yemeğinde buluştu.

Korkuteli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ilçede yaşayan şehit yakınları ve gaziler için iftar yemeği verildi. Yemeğe Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Ufuk Arabacı, Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez ve vatandaşlar katıldı.

Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, “Bu vatan için canını kanını vererek, bu topraklarda hür ve özgür yaşamamızı sağlayan şehitlerimize çok şey borçluyuz. Şehitlerimizin, gazilerimiz ve gazilerimizin yakınları onlar bizlere emanet. Bu iftarda bir araya gelip birlikte olmak istedik. Biz devlet, millet olarak şehit ve gazilerimize çok şeyler borçluyuz. İlçemizde de kamu kurum ve kuruluşlar olarak şehitlerimizin yakınlarına gazilerimize, gazilerimizin yakınlarına yapabileceğimiz ne varsa her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. İftar programına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

İftar yemeği sonrasında Korkuteli İlçe Müftüsü Selim Yazıcı nezdinde dua edildi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim