Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Manavgat Belediyesi’nden rahvan atlara antrenman sahası

RAHVAN ATÇILAR ARTIK İDMANLARINI DAHA RAHAT YAPABİLECEK

Manavgat Belediyesi’nden rahvan atlara antrenman sahası
16 Aralık 2017 - 17:40
banner

Manavgat Belediyesi ilçedekii Rahvan Atçıların idman yapabilmeleri amacıyla Ulualan mevkiinde bin 200 metrelik bir alanda düzenleme yaptı.

Side Rahvan Atçıları Koruma Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Delikkulak, Rahvan atçılar olarak antrenman yapabilecekleri bir alanın olmaması nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını belirterek “Bu sıkıntımızı Manavgat Belediye Başkanımıza ilettik. Kendisi de Rahvan Atçıların bu sorununu kısa sürede çözüme kavuşturdu.Tam istediğimiz gibi bir alanı düzenledi. Ulualan mevkiinde Atatürk Stadının yakınında bulunan bu alanın düz ve uzun olması atlarımıza nefes idmanı yaptırabilmemizi de sağlıyor. Her Pazar burada idman yapma şansına sahibiz. Ayrıca kendi aramızda centilmenlik ve dostluk yarışları da yapabiliyoruz. Artıkm gerek Manavgat’ta gerekse şehir dışındaki yarışlara Manavgatlı Rahvancılar daha iyi hazırlanma şansına sahiptir. Manavgatlı Rahvan Atçılar olarak Manavgat Belediye Başkanımız sayın Şükrü Sözen başta olmak üzere tüm belediye yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co