Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Manavgat’ın 3 Mahallesine içme suyu

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, 7 MİLYON LİRA YATIRIM BEDELİ İLE MANAVGAT’IN 3 MAHALLESİNİ SAĞLIKLI İÇME SUYU İLE BULUŞTURUYOR.

Manavgat’ın 3 Mahallesine içme suyu
09 Ocak 2018 - 13:06
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, 7 milyon lira yatırım bedeli ile Manavgat’ın 3 Mahallesini sağlıklı içme suyu ile buluşturuyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekipleri, Manavgat’ın Sırtköy, Yaylaalan ve Tilkiler Mahalleleri ile Çardak ve Kabaağaç mevkilerinde içme suyu çalışması yapıyor. Zorlu arazi şartlarına rağmen aralıksız devam eden proje kapsamında 75 metreküplük bir su deposu ve 40 bin metrelik boru hattı döşeniyor. Manavgat‘ın üç mahallesinde vatandaşlar sağlıklı, kontrollü, kesintisiz modern bir içme suyu şebeke hattına kavuşacak. Proje 7 milyon TL’ye mal olacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co