Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat’ta hortum marangoz atölyesini yerle bir etti.

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE GECE BİRANDA OLUŞAN HORTUM SARILAR MAHALLESİ ŞELALE CADDESİNDE BULUNAN MARANGOZ ATÖLYESİNİ YERLE BİR ETTİ.

Manavgat’ta hortum marangoz atölyesini yerle bir etti.
27 Ocak 2018 - 11:54
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesinde gece biranda oluşan hortum Sarılar Mahallesi Şelale Caddesinde bulunan marangoz atölyesini yerle bir etti.

Manavgat genelinde etkili olan fırtına, günlük hayatı olumsuz etkiliyor. Önceki gece şiddetini artıran fırtınayla birlikte ortaya çıkan hortum Sarılar Mahallesi Şelale Caddesi üzerinde bulunan Önder Doğan’a ait marangoz ve mobilya atölyesinin çatısını uçururken duvarlarını da yıktı.

Vatandaşların haber vermesi üzerine işyerine gelen Doğan, gördüğü manzara karşısında şaşkına dönerken yıkılan çatının altında kalan eşyalarının bir bölümünü yağmurdan ve fırtınadan etkilenmemesi için kapalı bir alana taşıdı. Doğan, iş makinelerini ise branda ile örterek önlem almaya çalıştı.

Havanın aydınlanmasıyla birlikte işyerinin uçan çatısı kaldırılırken ortaya çatısı ve 2 duvarı olmayan marangoz atölyesi çıktı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -