Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ariş Pırlantadan Tektaş ve beştaşlarda %50’ye varan İndirimler!

Ariş Pırlantadan Tektaş ve beştaşlarda %50’ye varan İndirimler!
27 Ocak 2018 - 13:25

Tektaş pırlanta son zamanlarda kadınların en çok almak istedikleri ve adına şarkılar bile yazılan bir aksesuardır. Tektaş pırlantaya kadınlar yükledikleri anlam ve ona karşı duydukları ilgiden dolayı beylerde eşlerine son zamanlarda tektaş pırlanta hediye etmeye başlamışlardır. Yaklaşan 14 Şubat vesilesi ile birçok erkek eşine tektaş pırlanta almak için tasarım araştırmaları yapmaktadırlar. Tektaş bir kadına verilebilecek en anlamlı yüzüklerdendir. Tek sen varsın ve sen bu taş kadar hatta taştan daha da kıymetlisin demenin bir yoludur.

 1.00+0.20 Karat D Color Pırlanta Tektaş (GIA Srt)0.85 Karat Pırlanta Damla Tektaş Yüzük 0.50 Karat D Color Pırlanta Tektaş GIA Srt

0.50 Karat F Color Pırlanta Tektaş Yüzük0.40 Karat D Color Pırlanta Tektaş Yüzük GIA Srt.
Kadına özel olduğunu hissettirmenin ve kesin sonuç veren bir yöntemdir. 14 Şubat sevgililer günü ilişkileri sevgililik boyutunda olanlar için değil, nişanlı ve evliler içinde önemli bir gündür. Kadın, adı sevgi günü olan bu günde görmek istediği sizden gerçekten senin için pırlanta bile alabilirim, yeter ki sen mutlu ol düşüncesini ona hissettirmeniz için sunulmuş bir fırsattır ve bunu değerlendirmenizi bekler. Sizin için kaçırılmaması gereken bir fırsat olan 14 Şubat sevgililer gününü bir tektaş pırlanta ile süslemeniz inanın hem eşinizi mutlu edecek hem de sizi onun mutluluğu için dünyanın değerli olan taşını ona vermenizden dolayı duyduğu mutluluğu katlayarak size geri verecektir.

 2.50 Karat Pırlanta D Color 5 Taş Alyans GIA Sertifikalı 1.50 Karat Pırlanta 5 Taş Yüzük Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (0.30 Karat Görünüm)Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (1.00 Ct. Görünüm) Pırlanta Miracle Beştaş Yüzük Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (1.25 Ct. Görünüm)
Beştaş pırlanta her kadının hayalini süsleyen ve her kadının özel olduğunu hissettiren bir yüzük türüdür. Bir kadının hislerini anlamak için onun kadar ince düşünmeli ve onun ruhu kadar narin bir ruha sahip olmak gerekmektedir. Bir erkeğe beştaş pırlantayı gösterseniz onun için ne kadar para harcayacağı ve sade bir yüzük farkı yok diğerlerinden der ama kadın size beştaş pırlantaya yüklenebilecek an anlamlı anlamı yükleyerek anlatabilir. Erkek yüzüğü görüntüsünü beğenir eşine hediye eder ama kadın o yüzüğe anlam yükleyerek kabul eder.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr