Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Motosiklet sürücülerine broşürlü kask uyarısı

TOPLUM DESTEKLİ POLİS KASK TAKILMASI KONUSUNDA BROŞÜR DAĞITIYOR.

Motosiklet sürücülerine broşürlü kask uyarısı
01 Kasım 2017 - 14:16
banner

Antalya Manavgat Emniyet Müdürlüğü, motosiklet kazalarını önlemek amacıyla motosiklet sürücülerine broşürle kask uyarısında bulunuyor.

Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri Manavgat’ın değişik noktalarında motosikletlere yönelik denetimlerini sürdürürken, denetimlere katılan Toplam Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlattırılan uyarı broşürlerini dağıtıyor.

Meydana gelebilecek kazalarda kaskın hayat kurtardığına dikkat çeken Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, “Zaman zaman kazaların meydana gelmesi her vatandaş gibi bizleri de üzmektedir. Kurallara riayet etmediğimizde hem kendi canımızı, hem de karşıdaki sürücünün canını tehlikeye atmış oluyoruz. Güvenli bir trafik sisteminin oluşturulabilmesi için trafiğin aktif unsurlardan olan sürücülerin bilgilendirilmesi son derece önemlidir. Motosiklette olmazsa olmaz en önemli ayrıntı kaskın takılmasıdır. Kask motosiklet sürücülerinin kullanması gereken koruyucu ekipmanların en başında gelmektedir. Bilinçli sürücüler kısa mesafelerde dahi kask takmaktadırlar. Çünkü kask motosiklette en iyi koruma aracıdır. Motosikletin anahtarını elimize aldığımız anda kaskımızı da almayı alışkanlık haline getirmek, her ikisinin ayrılmaz bir ikili olduğunu unutmamamız gerekmektedir. Her şeyden önce şu hususun çok iyi bilinmesi gerekir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co