Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu golf turnuvasında mücadele ediyor

TÜRK HAVA YOLLARI (THY) VE TÜRKİYE GOLF FEDERASYONU TARAFINDAN DÜZENLENEN TURKİSH AİRLİNES OPEN 2017 PRO-AM GOLF TURNUVASI’NA DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU DA KATILDI.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu golf turnuvasında mücadele ediyor
01 Kasım 2017 - 14:52
banner

Türk Hava Yolları (THY) ve Türkiye Golf Federasyonu tarafından düzenlenen Turkish Airlines Open 2017 Pro-Am Golf Turnuvası’na Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katıldı. Grup usulü oynanan turnuvada, Çavuşoğlu’nun gurubunda olimpiyat şampiyonu İngiliz Justin Rose da yer alıyor.

Antalya’nın turizm bölgesi Belek’te ve 54 ü profesyonel, 162’si amatör olmak üzere 216 sporcunun katıldığı Turkish Airlines Open 2017 Pro-Am Golf Turnuvası, dün başladı. Regnum Carya Golf Kulübü sahasında gerçekleştirilen organizasyonun ikinci gününde turnuvaya katılan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, grubunda Olimpiyat şampiyonu İngiliz Justin Rose, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk ile mücadele ediyor. Golf sopasını alıp başarılı atışlar geçekleştiren Çavuşoğlu, rakipleriyle kıyasıya yarıştı.

Bugün sona erecek turnuvada 54 grup yer alıyor ve her gurubunda birer profesyonel ile üçer amatör golfçü mücadele ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co