Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaş Kızıltoprak’ta iftar sofrası kurdu

MURATPAŞA BELEDİYESİ, KIZILTOPRAK MAHALLESİ’NDE İFTAR SOFRASI KURDU.

Muratpaş Kızıltoprak’ta iftar sofrası kurdu
27 Mayıs 2018 - 14:00
banner

Muratpaşa Belediyesi, Kızıltoprak Mahallesi’nde iftar sofrası kurdu.

Muratpaşa Belediyesi’nin mahalleri iftar sofrasında buluşturduğu 11 ayın sultanı Ramazan geleneği Kızıltoprak Mahallesi’nde devam etti. Belediye Başkanı Ümit Uysal, iftarda Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz ve binlerce mahalleli biraraya geldi.

Teneffüs Park’ın çocuklar için hazırladığı birbirinden renkli oyunlar ve gösterilerle başlayan iftar programında dualar eşliğinde oruçlar açıldı.

Başkan Uysal, Muratpaşa’da her alanda hayata geçirdikleri belediyecilik hizmetlerinin nihai amacının Muratpaşa’dan dünyaya yayılacak mutluluk olduğunu söyledi.

Başkan Uysal, “Tüm hizmetlerimiz, Muratpaşa’da hiç kimse kendisini yalnız hissetmesin, gariban hissetmesin diyedir. Bütün yapılanlar, insanlarımız birbiriyle kaynaşsın, sevsin ve saysın diyedir. Bütün bunları siz kendiniz yapıyorsunuz. Her kuruşumuzu size döndürmek için gayret ediyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -