Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ, ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİNİN İNŞAATI DEVAM EDİYOR.

Muratpaşa Gösteri Merkezi inşaatı devam ediyor
07 Mayıs 2018 - 10:54
banner

Muratpaşa Belediyesi, Çok Amaçlı Gösteri Merkezinin inşaatı devam ediyor.

Muratpaşa Belediyesi, kültür sanat etkinliklerinin kent kimliğinin gelişimine katkı sağlayacağı gerçeğiyle Edebiyat Günleri, Kaleiçi Oldtown Festivali, Yöreler Renkler gibi önemli organizasyonları hayata geçirirken Yeşilbahçe Mahallesi’nde çok amaçlı gösteri merkezinin inşaatına da devam ediyor.

Mimarlar Odası Antalya Şubesi’yle birlikte düzenlenen Mimari Fikir Proje Yarışması’nda 97 proje arasından birinci seçilen projenin inşaatına 21 Temmuz 2017’de başlandı. Kısa bir süre sonra tamamlanacak çok amaçlı gösteri merkezi, toplam 5 bin 420 metrekare inşaat alanına sahip. 658 kişilik seyirci kapasiteli salonların bulunduğu merkezde ayrıca otopark, enstrüman ve sahne depoları, orkestra, prova, aksesuar, yönetim odaları, kulis, atölye, fuaye-sergi salonu, sanat sokağı ve sosyal etkinlik terasının da yer alıyor. Mimari özellikleriyle de dikkat çeken merkezde fuayenin, atölye ve prova salonlarını konumu kent sakinleri ile salon kullanıcılarını buluşturması açısından kamusal mekan işlevi görüyor.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim