Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’ya ‘park’ teşekkürü

Muratpaşa’ya ‘park’ teşekkürü

Muratpaşa’ya ‘park’ teşekkürü
24 Ekim 2017 - 9:34
banner

Antalya Kent Konseyi, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, kente kazandırdığı yeşil alanlar nedeniyle teşekkür etti.

Antalya Kent Konseyi Yürütme Kurulu, kente ve halka yönelik başarılı hizmetlerde bulunan belediyelere ‘teşekkür’ ziyaretinde bulunma kararı aldı. İlk ziyaretini, Muratpaşa Belediyesi’ne yapan Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt ve beraberindeki yürütme kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, kente kazandırdığı yeşil alanlar nedeniyle teşekkür etti.

Kente kazandırılan yeşil alan miktarındaki artışın son derece memnuniyet verici olduğunu vurgulayan Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, bu alanların gelecekte bir takım plan tadilatlarıyla ranta kurban edilmemesi uyarısında da bulundu. Kurt, “Yerel yönetimler, önemli projelerini ‘ben yaptım oldu’ gibi dayatmacı bir mantıkla değil, kentlinin, ilgili kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin, bilim insanlarının görüş ve önerilerini alarak katılımcı bir anlayışla hayata geçirmelidir” dedi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ise özellikle yerel yönetimlerin çalışmalarını yakından takip eden Kent Konseyi’nden gelen görüş ve önerileri son derece önemsediklerini belirterek, Muratpaşa bölgesinde mülkiyet sorunu bulunan alanlara yönelik yaptıkları çalışmalar sonucunda kente yaklaşık 400 dönümlük bir park alanı daha kazandırma imkanı yakaladıklarını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co