Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Okul pansiyonları denetlendi

Okul Pansiyonları Denetlendi (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Okul pansiyonları denetlendi
01 Kasım 2017 - 15:07
banner

Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından ilçedeki okul pansiyonları denetlendi. Millî Eğitim Şube Müdür Bekir Vural, Mesude Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonunda denetim yaparak yetkililerinden bilgi aldı.

Şube Müdürü Bekir Vural, eğitimde kalitenin artırılması için barınma öğrencilerin barınma alanlarının da önemli olduğunu söyledi. Şube Müdürü Vural, yaşanabilecek tüm olumsuzlukların öğrencilerin psikolojisini etkileyebileceğini belirterek, “Öğrencilerimiz kaldıkları ortamda ne kadar rahat ederlerse eğitimde istenilen başarıya da o kadar ulaşılmış olur. Bu nedenle geleceğimizin güvencesi olan öğrencilerimizin ihtiyaçlarını en güzel şekilde sunma çabası içerisindeyiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co