Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Korkuteli Devlet Hastanesinde MR Cihazı Hizmete Başladı

Korkuteli Devlet Hastanesinde MR Cihazı Hizmete Başladı (ADEM DURMAZ/ ANTALYA-İHA)

Korkuteli Devlet Hastanesinde MR Cihazı Hizmete Başladı
01 Kasım 2017 - 15:07
banner

Korkuteli’nde sürekli ihtiyaç olan MR Cihazı hizmete girdi. Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, MR Cihazının faaliyete geçmesiyle birlikte Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Eke ve hastane personelini ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Tıbbi teşhis amacı ile kullanılmakta olan en ileri ve gelişmiş yöntem olan Manyetik Rezonans (MR) cihazı artık Korkuteli Devlet Hastanesinde faaliyete başladığını söyledi Geçen ay 800 den fazla hastanın MR cihazından faydalandığını hatırlatan Yıldıran ” Geçen sene verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. MR Cihazı sonrası artık ilçeden farklı hastanelere MR cihazı için sevk olunmayacak.” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co