Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Pencere Korkuluğu Kullanmanın Faydaları

Pencere Korkuluğu Kullanmanın Faydaları
16 Ağustos 2022 - 15:22

Pencere Korkuluğu Kullanmanın Faydaları

Pencere korkuluk; Pencereden eve girmek isteyenleri evin sınırları dışında tutmak için demir doğrama ürünleridir. Demirin sağlam yapısı ile bu korkuluklar; evinizi zapt edilemez bir kaleye çevirecek ürünlerdir.  Çocukluğumuzdan beri tanıdığımız pencere korkuluğu bizi geçmişe götüren  zaman makineleri de diyebiliriz. Çünkü bu ürünler bizim küçüklüğümüzde mahallemizde oynadığımız oyunlar kadar tanıdık ve nostaljik. Ferforje korkuluklu

 Ferforje pencere korkuluğu, sadece kötü insanları (örneğin hırsızlar, katiller, sapıklar) olması gereken yerde huzurlu ve güvenli olması gereken sıcak evimizden uzak tutmakla kalmaz, aynı zamanda görsel olarak da estetik olarak hoştur.

 Bu dayanıklı korkuluk çeşitleri; sadece dış tehditler değil; Aynı zamanda evde meydana gelebilecek bazı beklenmedik kazaları da önler. Bu bağlamda iç güvenliği sağlarlar. Özellikle bebekler, çocuklar ve evcil hayvanlar için camdan düşmeyi de engeller. Hayvanı bir sepet gibi dengesiz tutan bu ürünler, güvenlik alanında üst düzey kapsamlı koruma sunar.

 Bu ürünler sahip oldukları tasarım detayları olan işçilikleri, özgün şekilleri, fonksiyonları, tasarımları, desenleri, işlemeleri ve çizimleri ile evinizin görsel görünümünü güzelleştirir. Bir tablo ya da bir takı gibi evin görüntüsüne ek bir unsur olan bu korkuluklar, güzelliği ile sevgi ve hayranlıkla tercih edilmektedir.

Neden Windowal?

Pencere genişliğinize göre ayarlanabilir. Kanalları sayesinde soldan sağa sürükleyerek hareket ettirilebilir. Bu sayede genişlik ayarı yapılabilmektedir.

 * Ürünlerimiz çocukların ve evcil hayvanların korunması içindir.

 * Telin aralığı bir kedinin geçemeyeceği kadar küçük. Bir yetişkin,

 Yaylı bir asma kilitten açıp tekrar kilitleyebilir.

 Bir demir çubuk ve bir çelik telden oluşur.

 Demirden yapıldığı için katıdır.

 Pencere ölçüsüne göre ayarlanabilir.

 Beden Aralığı: 35cm-50cm, 50cm-65cm, 65cm-80cm olmak üzere 3 farklı boyda üretilmektedir.

 Boy ölçüsü 110 cm’dir. Ortalama pencere boyutu referansla belirlenir.

 Çocuklar ve evcil hayvanlar için koruma sağlar.

 Gerçek bir montajı var.

 Montaj vidaları ile kutu içinde verilir.

 Penceresine sadece 8 vida ile çok kısa sürede takılır.

 5 farklı renk seçeneğine sahiptir. Özel renk taleplerinde müşteri isteğine göre üretim yapılabilmektedir.

 Marka Penceresi ve Türk Patent Enstitüsü tarafından patentli ürünler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat