Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Polisten günübirlik evler uyarısı

Polisten günübirlik evler uyarısı

Polisten günübirlik evler uyarısı
03 Kasım 2017 - 12:39

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri Konyaaltı ilçesinde muhtarlar ve site yöneticileriyle huzur toplantısı gerçekleştirdi.

Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürü ve Yardımcısı, Narkotik Şube Müdürü, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı ile Hurma, Liman ve Sarısu Mahalle Muhtarları, site yöneticileri ve vatandaşların katılımlarıyla Hurma’da bulunan bir kafede huzur toplantısı yapıldı. İl Emniyet Müdür Yardımcısı Gökhan Sezer’in başkanlığında yapılan huzur toplantısında, günübirlik evlerini kiraya veren şahıslar konusunda dikkatli olmalarını, evlerinin terör ve ya fuhuş açısından kullanılabileceğini, günübirlik kiraya verilen evleri mutlaka polise bildirim yapmaları konusunda konular konuşuldu.

Toplantıda öte yandan Toplum Destekli Polislerin arttığı ve okullarda görevli okul polislerinin olduğu, onlarla her zaman irtibat kurabilecekleri, verecekleri her bilginin değerlendirileceği, okul giriş-çıkış saatlerinde motorize ekiplerin okul çevresinde görev yaptıkları, parklarda park polislerinin görev alacağı, parkların ışıklandırmalarında görülen aksaklıkların giderilmesi yönünde çalışmalar yürütüldüğü, uyuşturucu konusunda ki ihbarlarını (0 552 1550707) whatsapp ihbar hattına bildirmeleri yönünde konular da konuşuldu. Muhtarların ve site yöneticilerinin güvenlik hizmetlerine dair şikayet, istek ve görüşleri de toplantıda ele alınan diğer konular oldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat