Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Rektör Ünal, Ödüllü Sanatçıları ağırladı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL, ‘2. ULUSLARARASI EDELWEİSS PİYANO YARIŞMASI’NDA ÖNEMLİ BİR BAŞARIYA İMZA ATAN SANATÇILARI AĞIRLADI.

Rektör Ünal, Ödüllü Sanatçıları ağırladı
24 Mayıs 2018 - 11:00
banner

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, ’2. Uluslararası Edelweiss Piyano Yarışması’nda önemli bir başarıya imza atan sanatçıları ağırladı.

AÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, ’2. Uluslararası Edelweiss Piyano Yarışması’nda Akdeniz Üniversitesi’ni temsil ederek önemli bir başarıya imza atan Antalya Devlet Konservatuvarı Piyano Anasanat Dalı öğrencileri ve Konservatuvar Müdürü Prof. Dr. Nihan Yağışan’ı ağırladı.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da yapılan, 8 ülkeden 60’ın üzerinde yarışmacının katıldığı yarışmada solo piyano ve dört el kategorilerinde yarışan AÜ öğrencileri performanslarıyla jüri üyelerinin ve diğer yarışmacıların büyük beğenisini kazanarak Zeynep Lal Kara A3+ kategorisinde birincilik, Duru Olcay A5+ kategorisinde üçüncülük, Elara Aliyeva A6+ kategorisinde birincilik, Ceren Okay A6+ kategorisinde üçüncülük, Serenat Kacar ve Yener Şamlı da B4+ kategorisinde birincilik elde etmişti.

Ziyarette Rektör Mustafa Ünal, “Sizler elde ettiğiniz başarılarınızla bunu bir kez daha tescillemiş oldunuz. Gelecekte özgün, insanların gönüllerine dokunan, kalplerini titreten, unutulmaz sanat eserleri ortaya koyarak çok daha büyük başarılara imza atacağınıza inanıyorum. Sizlere ve sizleri yetiştiren hocalarınıza bir kez daha teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co