Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bakan Çavuşoğlu, milletvekili adayları ile iftarda buluştu

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, AK PARTİ ANTALYA İL TEŞKİLATININ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İLE ADAY ADAYLARINA VERDİĞİ İFTARA KATILDI.

Bakan Çavuşoğlu, milletvekili adayları ile iftarda buluştu
24 Mayıs 2018 - 10:48

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya İl Teşkilatının milletvekili adayları ile aday adaylarına verdiği iftara katıldı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’da Afrin şehidi Muhittin Talha Çalışkan’ın ailesi ile Kuzey Irak’ta terör örgütüne karşı çatışırken gazi olan Onur Çetin’i de evinde ziyaret etti. Bakan Çavuşoğlu daha sonra, Kepez Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezinde, AK Parti Antalya milletvekili adayları, bazı milletvekilleri ve aday adayları ile bir araya geldi. Açılan oruçların ardından program basına kapalı gerçekleşti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -