Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sağlık Sen’den oda açılışı

MEMUR-SEN KONFEDERASYONUNA BAĞLI SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI SENDİKASI (SAĞLIK SEN) ANTALYA ŞUBESİ TARAFINDAN KORKUTELİ DEVLET HASTANESİ’NDE SENDİKA TEMSİLCİ ODASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Sağlık Sen’den oda açılışı
18 Temmuz 2018 - 14:34
banner

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık Sen) Antalya Şubesi tarafından Korkuteli Devlet Hastanesi’nde sendika temsilci odası açılışı gerçekleştirildi.

Sağlık-Sen Korkuteli Devlet Hastanesi’nde sendika odası açtı. Sendika Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, açılış kurdelesini Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Nihat Ateş ile birlikte kesti. Sendika odasının hayırlara vesile olmasını dileyen Sinan Kuluöztürk, odanın açılmasına destek veren hastane yönetimine teşekkürlerini sundu.

“Köprü görevi üstlenecek”

Başkan Kuluöztürk, “Sendika odası, çalışan ile yöneticiler arasında köprü görevini üstlenecek. Hastane personeli sıkıntılarını, sorunlarını sendika odasına gelip temsilcilerimize anlatacak, kurum amirlerine iletilecek, birlikte çözüm bulunacak. Böylece çalışana daha iyi bir hizmet sunmuş olacağız. Antalya’da 7 bin 100 üyeye ulaştık ve doğru işler yapmayı sürdürerek inşallah bu sayıyı daha da artıracağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co