Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Şahin, yeni hal kompleksindeki çalışmaları inceledi

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ALTSO) BAŞKANI MEHMET ŞAHİN YAPIMI DEVAM EDEN YENİ HAL KOMPLEKSİNDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

Şahin, yeni hal kompleksindeki çalışmaları inceledi
07 Şubat 2018 - 16:20
banner

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin yapımı devam eden yeni hal kompleksindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Alanya’nın Türkler Mahallesi’nde 154 dönümlük alanda kurulması planlanan ve projesini ALTSO’nun üstlendiği Yeni Toptancı Hali’nin çalışmalarını yerinde inceleyen başkan Şahin, inşaat mühendislerinden bilgi aldı.

Müteahhit Çetin Dağlı’dan sürecin ilerleyişi hakkında bilgi alan Şahin, projenin her safhasını takip ettiklerini söyledi. Şahin, Alanya’nın Turizm, Emlak ve İnşaat gibi Tarım sektörünün de bölge ekonomisinin lokomotiflerinden biri olduğu aktardı. Projeyi hal esnaflarının talepleri doğrultusunda modern biçimde hazırladıklarını belirten Mehmet Şahin, “Alanya’mızın lokomotifi olan tarım sektörü için Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizi taşın altına koyduk. Çok zorlu bir süreçten geçerek bu projeyi hazırlayarak görevimizi en iyi biçimde yerine getirmiş olsak da bundan sonraki sürecin de takipçisi olacağız. Bugün mühendis arkadaşlardan yapım konusunda teknik bilgiler aldık. İnşaatın hız kazanması ve sorunsuz biçimde tamamlanması için de elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -