Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Saklıkent Kar Şenlikleri başlıyor

ONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, SAKLIKENT KAYAK MERKEZİ’NDE DÜZENLEYECEKLERİ ETKİNLİKLERİN KAR HEYKELİ ÇALIŞTAYI VE KAYAK YARIŞLARIYLA BAŞLAYACAĞINI SÖYLEDİ.

Saklıkent Kar Şenlikleri başlıyor
05 Şubat 2018 - 17:22

Konyaaltı Belediyesi, 3. Saklıkent Kar Şenlikleri ve Kayak Yarışları için hazırlıklarını tamamladı. Pop müzik sanatçısı Buray’ın konser vereceği etkinlikler, yağlı güreş ve voleybol turnuvası ile devam edecek.

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Saklıkent Kar Şenlikleri ve Kayak Yarışları için tüm hazırlıklar tamamlandı. 11 Şubat Pazar günü Saklıkent Kayak Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinlikler Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan ‘kar heykeli çalıştayı’yla başlayacak. Saat 13.00’te ise pop müziğin sevilen ismi Buray konser verecek.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Saklıkent Kayak Merkezi’nde düzenleyecekleri etkinliklerin kar heykeli çalıştayı ve kayak yarışlarıyla başlayacağını söyledi. Başkan Böcek, “Kar heykeli çalıştayında ortaya çıkacak olan eserler görsel olarak Saklıkent’in merkezinde sergilenecek. Gençlerimize de bu çalıştay ile heykel yapmanın teknikleri anlatılacak. Etkinliklerimiz arasında sevilen pop müzik sanatçısı Buray sahne alacak. Konser saat 13.00’te başlayacak. Bu yılki şenliklerimizde geçtiğimiz yıl çok beğenilen güreş müsabakası da gerçekleştirilecek. Aralarında başpehlivanlarımızın da bulunduğu lisanslı güreşçilerimiz karla kaplı meydanda güreş tutacak. Bununla birlikte etkinlikler arasında voleybol turnuvası da yer alacak” dedi.

Başkan Böcek, “Dünyanın hiçbir yerinde sahilde denize girip 35 dakika mesafe sonrası da kayak yapabileceğiniz bir yer yok. Antalya’da turizme katkı koyabilmek için bu tür etkinlikler yapıyoruz. Bu yıl üçüncüsünü yapacağımız etkinlikle Saklıkent’i ön plana çıkarmak istiyoruz. Saklıkent Kar Şenlikleri ve Kayak Yarışı, turizme ve esnafımıza katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -