Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sarıoğlu KUTSO’da

FİNİKE BELEDİYE BAŞKANI KAAN OSMAN SARIOĞLU, KUMLUCA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI (KUTSO) ZİYARET ETTİ.

Sarıoğlu KUTSO’da
29 Ocak 2018 - 16:42

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KUTSO) ziyaret etti.

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Finike AK Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ, KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay’ı Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Hizmet Binasında ziyaret etti. Yeni hizmet binasının KUTSO’ya hayırlı olmasını dileyen Finike Belediye Başkanı Sarıoğlu, “KUTSO’nun Finike ve bölgemizde yaptığı çalışmaları takdirle izliyoruz. Birçok yeni projede işbirliği yaparak güzel işler başarabileceğimize inanıyorum. Finike gerek sahildeki turizm yatırımları gerek şehir içerisindeki modern düzenlemeler ve gerekse beldelerimizde tarım alanında yaptığımız çalışmalar ile insanların yaşarken keyif aldığı, ülkemizin en seçkin kentlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Çalışmalarımız tamamlandığında Finike yalnızca portakalı ile değil şehircilik alt yapısıyla da modern bir liman kenti olarak Batı’nın parlayan yıldızı olmaya devam edecektir” dedi.

KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay ise, “Finike ilçemiz Kumluca, Demre ve Kaş ile birlikte hizmet verdiğimiz dört ilçemizden biri. Finike, Antik Lykia kentleri içerisinde bugüne kadar özelliğini koruyarak yaşamın devam ettiği ender kentlerden. Biz KUTSO olarak Finike ilçemize yapılacak her güzel projenin destekçisi ve takipçisi olmaya devam edeceğiz. Önemli bir alternatif turizm rotası olan Lykia Yolunun Finike ilçemizi ve bölgemizi en doğru ve faydalı şekilde kapsaması için birçok çalışma yaptık.”

Ziyaretin ardından heyet yeni hizmet binasını gezdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al