Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sel nedeniyle bozulan yollara bakıma alındı

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE YAĞMUR VE GELEN SELLER NEDENİYLE BOZULAN YOLLAR BAKIMA ALINDI.

Sel nedeniyle bozulan yollara bakıma alındı
28 Haziran 2018 - 18:20
banner

Antalya’nın Korkuteli İlçesi’nde yağmur ve gelen seller nedeniyle bozulan yollar bakıma alındı.

Korkuteli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bozulan yollara bakım ve onarım çalışması başlattı. Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, “Sülekler ve Ulucak Mahalleleri başta olmak üzere birçok mahalle yolumuz yürünemez, hatta araç geçemez hale geldi. Ekiplerimiz bu yollara anında müdahale ederek kepçe ve greyderlerle temizleme ve düzleme çalışması yaptı ve yapmaya devam ediyor. Dere geçişleri büz ve menfezler kontrol edilerek gerekli müdahaleler yapılmaktadır. İnşallah önümüzdeki süreçte tüm yollarımızda kalıcı çalışmalar yaparak ilçemizde ulaşım sorununu en asgariye düşüreceğiz.” dedi.

“Korkuteli Güzel Olacak”

Çalışmaların sadece yağmur ve selden bozulan yollarla sınırlı olmadığını belirten Başkan İrban, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yol çalışmalarını birçok mahallemizde hummalı bir şekilde sürdürüyoruz. Bazı yollarımızda kilitli parke taşı döşemesi yapılıyor. Bazı yollarımız asfalt için hazırlanıyor. Bazı yollarımızda kaldırım ve bordür çalışması yapıyor. Yeni yollar açılıyor ve mevcut yollar genişletiliyor. Söz verdiğimiz gibi Korkuteli Güzel olacak” şeklinde konuştu.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -fenomega - Leke kremi -instagram aylık oto beğeni - en yakın lastikçi - pubg mobile uc satın almetin2 pvp serverlerlohusa gecelik

lohusa gecelik