Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Serik’te alternatif yol

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE BELEDİYE TARAFINDAN ULAŞIMIN DAHA KOLAY SAĞLANMASI İÇİN BAŞLATILAN PROJEYLE, KÖKEZ MAHALLESİ İLE MERKEZ MAHALLESİNİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN ALTERNATİF BİR YOL KAZANDIRILDI.

Serik’te alternatif yol
11 Aralık 2017 - 17:28

Antalya’nın Serik ilçesinde Belediye tarafından ulaşımın daha kolay sağlanması için başlatılan projeyle, Kökez Mahallesi ile Merkez Mahallesini birbirine bağlayan alternatif bir yol kazandırıldı. Kökez Mahallesi 14 Mayıs Caddesi’nde açılan yeni yol, asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasıyla trafiğe açıldı.

5 km uzunluğundaki yolda yayalar için kaldırım çalışması yapılacak. İki mahalleyi birbirine bağlayan ve çevre yolu olma özelliği ile ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al